| Burdetiu a întrebat:

Am o Piaggio Ciao iar dupa ce se incalzeste motorul nu mai trage, stau in loc la relanti si cand pornesc trebuie sa dau din pedale sa prinda viteza iar cand e rece trge foate bine.Din ce cauza?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Cand va aud frate, si eu am un piaggio si 1, e gata setul, adica scapa compresie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara alta...e dus motorul

| theDrifter a răspuns:

Am avut si eu un Piaggio Bravo. Crede-ma! DA-I FOC! Nu sunt bune deloc. Dupa ce s-a dus tot de pe el, mi-am luat un Peugeot Fox, 50 cc, care ma satisface 100%.