| stefan0055 a întrebat:

Am o problema azi am dat masina cuiva in acest timp masina era pornit acea persoana s-a suit in masina si a dat o cheie in timp ce masina era pornita dupa care masina s-a oprit si scoatea un zgomot din punctul meu de vedere se auzea la volanta sau electromotor.Dau o mare funda celui care imi raspunde va rog dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Pare că s-a dus bendixul și probabil ceva dinți de pe volantă, dar nu înțeleg cum s-a întâmplat treaba asta.
La absolut orice mașină, dacă motorul este pornit, contactul pur și simplu nu-ți mai dă voie să învârți cheia decât înapoi.
Oricum, o să te coste ceva...

1 răspuns:
| al3x955 a răspuns:

Cel mai bine e sa o duci la un service, oricum nu poate fi de bine