| MadaraEduard a întrebat:

Am platit acea taxa de inmatriculare a masinii in 2014. Si nu sunt primul proprietar. As putea sa o recuperez daca am platito in 2014?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai platit timbrul de mediu, despre care se spune ca nu poate fi recuperat, insa am auzit avocati care se lauda ca il pot recupera... Vezi daca gasesti pe cineva.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In 2014 ai platit timbrul de mediu si acesta nu se poate recupera.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din 2013 incoace nu se mai numeste taxa de inmatriculare ci taxa de timbru si nu mai poate fi recuperata