| Nucu1234 a întrebat:

Am un Passat b5, iar portiera de la șofer nu se încuie din telecomanda, dacă o încui cu cheia se incuie dar din telecomanda nu. Celelante portiere se încuie.Ce m-a sfătuiți? Funda!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil ai lipituri reci in yala, si de asta nu receptioneaza semnalul si prin urmare nu se incuie.
Fie refaci lipiturile, fie inlocuiesti yala, acum exista posibilitatea sa fie si un fir intrerupt, dar slabe sanse.

| Baeatul a răspuns:

Cu Cat Tiai Cumparat Masina De Unde Tiai Cumparat Masina Du-te la Volttwaghen si Vezi care Este Problema cu Masina Ta ii Faci Control Complect

| Nucu1234 explică (pentru Baeatul):

Eu am întrebat dacă ști sau dacă ați pățit si voi aceasta problema!