| MihneaChihaia a întrebat:

Am si eu o întrebare: cum pot sa conduc Grand Cherokeeul meu ca un pilot de curse?

Răspuns Câştigător
| MelenteAndrei a răspuns:

Ba, eu sunt cam prost de fel si am o Vitara facuta in acelasi timp cu revolutia pe vapor, dar stiu masini. Nu stiu cum sa faci asta, dar imi dau cu parerea: apasa acceleratia aia, eu asa cred ca e. Funda?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1.Daca stiai sa conduci "ca un om normal", nu mai puneai intrebarea asta tampita, ai fi sesizat singur diferentele intre sofat si pilotaj.
2. Cu masina aia numai "curse" nu-ti ies. Ori carnagiu, ori te destepti si te bagi la off-road, daca intr-adevar esti in cautare de "icstrem" si nu ai 14 ani, cum banuiesc.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca functioneaza cu motorina, ii pui benzina. Sau invers.

| ombladon a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Adica ¿benzina pui ii, motorina cu functioneaza daca

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru ombladon):

Asdf?