| Mada1911 a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o întrebare știu ca pare o întrebare banala
Am cumpărat si eu recent un Opel astra g 2002
Si nu știu de ce cand pornesc faza lunga ca orice masina (logan) nu ramân trebuie sa țin mereu de maneta, nu rămâne acolo aprinsa cum știam eu
Ma poate ajuta cineva? Dau funda Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E in directia cealalta

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sus -pozitii, mijloc -scurta, jos - lunga. Tras la tine, spre volan dai flash. Daca nu merge asa ai un defect.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Vezi ca si butonul care il rotesti de aprins farurile are mai multe pozitii, ala o fi tot pe maneta sau in bord, nu stiu, tu stii. Trebuie rotit pana la capat.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Trebuie sa dai in jos.
In sus este doar pentru flashuri.