| SmartyPants a întrebat:

Recent, mi-am cumparat un Note 3 si stiu ca pare o intrebare banala dar unde gasesc radio pe el? laughing

5 răspunsuri:
| Cristian_Criss_1992 a răspuns:

Nu are, nici s4 nu are.

| SmartyPants explică (pentru Cristian_Criss_1992):

Pff crying multam, daca descarc din google play ceva radio fm ar merge si pe frecventele din ro? :/

| paulmicutz a răspuns (pentru SmartyPants):

Da ar trebui sa mearga, daca are el acea frecventa.

| Cristian_Criss_1992 a răspuns (pentru SmartyPants):

Posibil,dar nu e la fel ca cel original, eu am s3 si am radio, s3 si note 2 au fost ultimele telefoane de la Samsung cu Radio... Imi dai funda te rog?

| hp8510p a răspuns (pentru SmartyPants):

Nu cred ca o sa gasesti aplicatii Radio...doar sa fie aplicatii care sa necesite net.Telefonul nu are modul radio si nu primeste frecvente radio