| costin007 a întrebat:

am si eu o navigatie radyon xy602 si nu pot viziona videoclipuri imi apare o avertizare ce zice ceva de genu ca nu puteti viziona in timpul mersului

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Navigatia printre altele, are un fir in spatele ei ( scrie pe el parking brake sau ceva asemanator), ei bine, acel fir in mod normal trebuie legat la frana de mana, daca nu e legat nu vei putea viziona clipuri.
Acel fir trebuie conectat la frana de mana, dar cum aproape nimeni nu sta sa desfaca masina sa-l lege la frana de mana, il poti lega la masa (de carcasa playerului) si asa aceea eroare va disparea.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai asa! Tu vrei sa te uiti la videoclipuri in timp ce conduci?
Bine ca exista navigatii mai destepte decat soferii!

| costin007 explică (pentru ardnaxur1961):

Bai tati e pentru stationare poti vedea filme pe ea dar are o functie ce nu dau de ea am inteles ca i trebuie un cod ca sa poti dezactiva brke ceva de genu