| Vici0us a întrebat:

Am si eu o problema acum 2 luni mi-am cumparat un opel vectra b motor 1.6 16 valve si de la un timp am o problema cu turatia motorului. nu se mai tureaza mai mult de 4000 si pleaca si greu mai nou de e loc. Am dus-o la mecanic i-a facut erificare si i-a sters niste erori din bord a mers turatia pana la 7000 pana am plecat de acolo si dupa ce am oprit motorul a 2 a zi la fel era. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au probleme ciudate masinile alea, scapa de ea si orienteazate la alt model altfel pierzi bani intruna

| Vici0us explică (pentru mgtow):

In rest merge super dar asta ma omoara mai ales ca mi se opreste si motorul in mers...

| Vici0us explică (pentru Vici0us):

Nu stie nimeni?