| RazvanGRS a întrebat:

am si eu o problema la un Malaguti F15, cand aveam peda ii dadeam cel putin 16-17 pedale ca sa porneasca, acum am scos pedaua ca am probleme cu semilua dar problema este ca nu imi porneste la automat decat daca ii bag benzina in capul pistonului, de ce imi face asa? Va rog sa imi raspundeti urgent am mare nevoie de el!

1 răspuns:
| Argelean a răspuns:

Salut! Vezi poate e de vina plutitorul ii rupt sau ceva.Ia bujia incalzeste-o si sterge-o de mizerie poate e de la ea.Ar putea fi si bateria, e descarcata? Sper ca te-am ajutat funda?