| DexTTeRoNN a întrebat:

Am un golf 3 si nu porneste cand dau cheie se aude doar un sunet cred ca este de la gaz si ala se aude foarte incet un tiuit mic.Ce sa fac.Inrest niciun sunet nimic am impinso si intimp ce o imping porneste.Va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| Axel22 a răspuns:

Problema ta e de la electromotor, verifica conexiunile acestuia apoi daca mai face figuri d-astea incearca sa pornesti masina fara sa o impingi, dar porneste socurile pentru a avea o scanteie mai buna pentru aprinderea combustibilului.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica electromotorul si conexiunile acestuia.