| IonutMadalin1 a întrebat:

am un golf 6 1.6, cand bag marsarier se aude un fel de pocnitura cred ca de la cutia de viteze, aveti idee ce poate fii?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

L-ai scos la vanzare, sau inca te incapatanezi sa-l tii? laughing

| IonutMadalin1 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

De ce sa il scot la vanzare?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru IonutMadalin1):

De bun ce e... Ca abia l-ai luat si ai deja vreo 2-3 intrebari despre defectele lui.
Si ma mir ca aia care recomanda Golf 4 pe aici, tac la intrebarile astea.
Sa fie oare niste pusti de 14-15 ani, care habar n-au ce vorbesc? happy

| IonutMadalin1 explică:

Golf 4 pardon