| anonim_4396 a întrebat:

Am un MINI Chopper de 125cc, m-am uitat in rezervor si mai era putina benzina, dar cand l-am pornit si l-am lasat fara sa il turez dupa ceva timp dupa 30 de secunde s-a oprit motorul, m-am plimbat putin cu el, dar cand il bagasem in a 2-a viteza nu am mai putut accelera si dupa cateva secunde imi murise motorul, poate fi din cauza ca nu mai am suficienta benzina? Daca conteaza, astazi i-am reparat ambreiajul ca nu mergea. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Denila123 a răspuns:

Nai suficient benzina, si trebuie curățite niste treburi la el, daca nu este cazul cu benzină destula