| Alin424252 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un scuter Malaguti f12, scuterul pe care l-am gasit si l am probat este cu racire pe apa, prietenii mei imi spun ca nu este bun deoarece o sa se incalzeasca rapid. Astept si parerile voastre.

2 răspunsuri:
| motobiz a răspuns:

Un sfat prietenesc testeaza l bine si cerceteaza l amanuntit inainte sa dai banii pentru ca eu am mers pe incredere si acum schimb la piese intruna, nu ma refer la marca malagutti asa in general vorbesc

| Alin424252 explică (pentru motobiz):

Scuterul este in stare buna, doar ca singura problema este ca ma tem sa nu se incalzeasca rapid...