| IonutCiobanescu a întrebat:

Salut TPU,nu stiu cum sa o spun,as vrea sa imi spuneti cum sta treaba cu sala de forta, deoarece vreau sa ma apuc de sala si nu stiu cum se foloseste nimic de acolo in afara de haltere, imi puteti da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In sala respectiva se afla un instructor care iti va explica cum functioneaza fiecare aparat in parte.Instructajul nu trebuie platit in plus fata de pretul abonamentului lunar.

| IonutCiobanescu explică (pentru alessia5158):

Nu mi fac abonament ma duc de 4 ori pe saptamana

| TheMadKing a răspuns:

De inceput ar fi bine sa nu incepi cu greutati foarte mari deoarece vei avea febra musculara ca la inceput.
Te rog sa citesti acest articol sigur vei intelege ceva
http://body-building.md/......-baza.html

| Buhh a răspuns:

Apuca te linistit, o sa gresesti o sa te accidentezi dar important este sa ramai perseverent scopului tau sunt foarte multi vloggeri de la care poti afla cate ceva, cauta pe YT alpha bodyes Romania