| Reeek a întrebat:

as vrea si eu parerea voastra despre aceasta motocicleta: http://mercador.ro/......DZxS7.html
Daca merita sa imi iau.?

A si am 14 ani si 1.60m :D
Dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Nu fa prostia asta!
in jumate de an cade tot de pe ea

| florinlucian a răspuns:

Nu ti-as recomanda prin simplu fapt ca este chinezarie si nu prea sunt bune decat cat sunt noi (nu tin la tavaleala) si nu gasesti piese pentru ea, au am avut de la richi bike si nu gaseam piese, decat foarte foarte proaste am fost chiar si in afumati dupa piese (acolo au depozit) cu gandul sa iau piesa originala.si mi-a parut rau salut

| apple2014 a răspuns:

1.motocicleta este frumoasa, pregatita de vanzare, dar tocmai ca ea este '' CHINEZARIE'', cutiile de viteze sunt foarte sensibile, si daca esti un amator de cross nu te va tine mai mult de 2 saptamani, singurul lucru care ma tenteaza la acele motociclete este consumul, nu sare de 2%
2.mai bine iti iei un scuter, sau o motocileta adevarata, la un pret mai mare la mana 2, si atunci esti sigur happy faci ce vrei, daca-ti sta rau cu bani in buzunar treaba ta, mai bine iti iei ceva la mana 2 -a putin mai scut, daca stii vorba aia GRATIS NU EXISTA. IEFTIN NU REZISTA! bafta