| mateiciprian a întrebat:

Cand scos bateria la masina,mi s-a anulat codul de la casetofon,unde il pot gasi, pentru a-l baga inapoi?

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Ai nevoie de cartea casetofonului. Acolo gasesti codul.

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Daca ai manualul de la masina...pe unde scrie de casetofon o sa gasesti acolo codul happy

| mateiciprian explică (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Am luat masina din Germania si am cartea ei in germana, tipul masinii e un opel corsa din 2002

| 0rlando a răspuns (pentru mateiciprian):

Codurile sunt unice, pentru fiecare unitate în parte. Ori descifrezi ce scrie în manual și găsești codul, ori cauți un service și-l duci acolo pentru decodat.

| Damain_Damian_1998 a răspuns:

Corect cartea masini, sau unde decodeaza tel mobil 50 RON. Bf