| BountyWG a întrebat:

Care masina e mai buna? Audi A6 2005 sau BMW 530? URGENT DE TOT. FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca bmw are piese mai scumpe e o masina mai fiabila pentru ca detine calitate in ea dar daca ambele sant de mana 2ª nu stii daca audi sau bmw a fost mai bine intretinuta trezindute cu o problema mecanica dupa putine zile. Vezi km diferenta dintre ele care are mai multi si care are mai putini km, in ce stare e motorul nu strica un ochi sub capota si faci comparatie

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce e asa urgent, cumperi in 5 min masina si nu te poti hotara?

Sunt 2 masini din aceeasi clasa, masini premium le compari in functie de nevoiel tale. Abele ofera calitate, confort si fiabilitate fiind masini premium, diferenta o face ceea ce vrei tu

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

A 6, o cumperi in noaptea asta de e asa urgent?

| BountyWG explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Da,ma din noaptea asta probleme?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru BountyWG):

Da nu-mi plac nesimtitii! si problema cea mare e ca faci parte din ei

| andrei1237 a răspuns:

Dupa parerea mea, mai buna este Audi A6 2005.

| Maioru a răspuns:

Salut Seby 007.Acum depinde de varsta ta si anumebig grinaca esti tanar iti sta bine in BMW, daca esti mai in varsta cumpara A6.BMW-ul este o masina fiabila dar nervoasa cu cai putere multi si poti impresiona pe oricine, mai ales fetele, A6 este o masina serioasa, mai de om cu familie.In rest, masini germane, bune, fiabile, serioase...

| xFlorin a răspuns:

BMW 530, parerea mea dar tu ia-ti care iti place mai mult.Bafta.

| Alexandru_Andreea_1992 a răspuns:

Ambele masini sunt foarte bune, dar eu cred ca masina mai buna dintre astea doua este BMW 530

| Andrei_George_1999 a răspuns:

BMW 530