| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o reconditionare completa de motor?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Depinde de motor.la un trabant te costa 100 leirolling on the floor, la un mercedes 15-20 de mii rolling on the floor

| 0rlando a răspuns:

Depinde de motor și de ce înseamnă recondiționare completă.
Dacă include și anexe, sau nu, rectificări, reparații etc.
Una e să-l desfaci și să-l cureți și alta e să-l iei la puricat.

| ombladon a răspuns:

5 lei, daca este motor cu cheita laughing

| WPP a răspuns:

La ce masina? (model, an, capacitate cilindrica)

| XtremeX a răspuns:

Depinde de masina, nu-i tot una ca il faci la dacie sau la bmw laughing

| DEXTER666 a răspuns:

Este vorba de un motor v8 4000cc m60 de pe bmw e38. Vreau sa il restaurez practic, biele, pistoane ranforsate etc, curatat tot. sa imi scoata 282cai ca de fabrica.