| DEXTER666 a întrebat:

Cat costa o reconditionare completa de motor?
Este vorba de un motor v8 4000cc m60 de pe bmw e38. Vreau sa il restaurez practic, biele noi, pistoane noi, sa fie ca atunci cand a iesit din fabrica... Cat costa o astfel de operatiune si unde se poate face in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| loIosaurus a răspuns:

Nu o sa mai fie niciodata ca iesit din fabrica. Piesele aftermarket sunt in general mai slabe calitativ decat cele originale, iar daca incerci cu originale costa mai mult ca unul nou.

| Inferno a răspuns (pentru loIosaurus):

De ce nu-mi raspunzi la intrebari? Da-mi un motiv. Spune-mi de ce?