| papanas23 a întrebat:

Cate sedinte de condus poti face pe saptamana la scoala de soferi si de asemenea cum se stabilesc?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Nu cred ca exista o limita pentru sedinte/saptamana. Stiu ca trebuie sa ai 30 de ore de condus facute pana la examen. Depinde de instructorul auto cum te programeaza la condus. Tin minte ca mi-a spus instructorul auto ca trebuie sa ai cele 30 de ore pana la proba teoretica. Insa nu cred ca le face nimeni pe toate pana atunci, restul le fac dupa proba teoretica, pana la proba practica.