| thegame9 a întrebat:

Ce masina ati alege dintre:

Skoda Octavia 1.4 TSI 122cp 10000-12000 euro (nu mai stiu exact pretul) cu tot cu 3 tichete (fara ESP) -6 trepte -manuala

Chevrolet Cruze 1.6 120cp la 14395 euro dar cu 3tichete +reducere ajunge la 9300euro ( asta are ESP) 5 trepte (parca) -manuala

VW Jetta 1.2 TSI 105cp la 16398 euro dar care ajunge cu 3 tichete +reducere pe la 12-13000 euro ( are ESP) 6 trepte-manuala

toate NOI din 2012.

Astept raspunsuri cu privire la tinuta de drum a masinilor de la toti care stiu ceva despre ele dar in special de la proprietari ...si cel mai important CARE ISI MERITA BANIIwinking

Fundaaa big grin

Răspuns Câştigător
| adrian9811 a răspuns:

Pai noi utilizatori TPU iti dam niste idei. ce near place noua dar tu trebuie sa te decizi pentru ca tu o cumperi, eu sincer as lua chevrolet pentru ca imi plac foarte mult. de aceea as prefera cruze. si apropo ai grija cu taxa de inmatriculare asta din 2012

5 răspunsuri:
| andrey23 a răspuns:

Depinde si ce dotari au. dintre toate as lua skoda. se tine bine pe sosea, motorul este destul de bun cu un consum redus. motorul ala de 1.2 de pe jetta este obosit rau, prea chinuit. chevrolet... nu mi-as lua nici o data happy. singurul lucru sa iti ia ochii la cruze sunt aspectul si multe dotari. + pretul mic. de la 14 mii la 9300? ceva nu e bine la mijloc happy

| thegame9 explică:

La chevrolet e reducere de la 15.5% asta inseama ca masina ajunge la 12 000 euro si daca mai dau si 3 tichete(2700 euro) masina ajunge la 9400, si avea aer conditionat comenzi pe volan, cutie de aia intre scaune laughing, jenti, etc

| thegame9 explică:

Am gresit, de fapt la cruze pretul cu toate dotarile nu este 9300 este 10 500 euro happy

| MisterSprinkle a răspuns:

Sincer chevrolet e bun la toate!

| madalin1008 a răspuns:

Eu as lua fara discutie vw jetta