| MotoKatâr a întrebat:

Ce părere aveți despre Renault Megane, 2006, 1.6 benzină, berlină? Vreau să ştiu aşa daca maşina este fiabilă, daca se strică repede, consumul si dacă merită cumpărată. As dori sa răspundă doar cei care se pricep.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crush247 a răspuns:

Am avut in familie doar Mercedes si Vw, la un momendat tata a cumparat si un megane din 2008 De 1.5, 85 Hp.
Dupa 3 lunii nu stia cum sa scape de el, piesele erau scumpe, interiorul nu era asa stralucit, incepea sa aiba probleme la ea.
Masina era cumparata cu aprox 130.000 de Km, Am fost la repezentata si s-a dovedit ca au fost reali, acum nu vreau sa generalizez Renault-ul, poate primul proprietal mergea prin padurea cu ea, poate cara lemne cu ea, Habar n-am, dar nu as alege masina Franceza niciodata.