| NaturalLl a întrebat:

Ce recomandati pentru incepatori si de ce, daca se poate? Am mai 'condus' un Honda SH ceva timp dar acum vreau ceva mai mare, mai frumos. Ce recomandati, motor de 600cmc sau de 1000cmc? Yamaha R6 / Honda CBR 600RR / Honda CBR 1000RR. Sau daca mai stiti voi alte modele (cu 2 faruri ca cele de sus, nu 1 far pe mijloc) le astept cu drag.

Răspuns Câştigător
| R0byZ00r a răspuns:

Salut! Iti recomand un motor de 600 deoarece este foarte puternic pentru inceput nu are rost sa iei ceva mic deoarece ve-i fii remarcat happy

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Yamaha TDM 850