| Costel_Rarinca_2000 a întrebat:

cu doua zile in urma am cazut traseul a doua oara... Am dat traseul in Galati, m-a plimbat 26 de minute si am fost picat pentru niste chestii banale pe care nu le-am facut in viata mea la orele de condus... Am avut emotii, ce sa zic.
Voi ce sfaturi imi dati? Sa iau un distolmocalm inainte de traseu? Data viitoare, ajuta macar?
Cum mai merg programarile prin Gl? La cat se programeaza?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vine bine sa iei calmante cu 3 zile inainte de examen. Poate ai noroc si intra instructorii pe baza de examen si nu mai vin albastreii

| Costel_Rarinca_2000 explică (pentru mgtow):

De ce sa iau calmante inainte cu 3 zile laughing?

| mgtow a răspuns (pentru Costel_Rarinca_2000):

Ca sa isi faca efectu si sa fi relaxat la examen