| rrobi501 a întrebat:

de curand am achizitionat un set de saboti pentru vw sunt de la firma ITN si vreau sa stiu cat de buni sunt sabotii adica a meritat sa dau banii pe ei sau nu?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Saboți de frînă?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu la ce te mai coiesti... Monteaza-i, ai sa vezi in timp daca ai probleme sau nu.
Eu am montat cele mai ieftine piese la diverse masini, si n-au nici o treaba, toata treaba e sa stie meserie cel ce le monteaza, nu sa fie un amator.
Odata ce ai cumparat piesa dintr-un magazin de piese auto, e piesa omologata si e facuta la anumite standarde.