| No a întrebat:

E bun laptele cu ciocolata "Mullermilk " de la Muller? funda
Ca mi-am cumparat unul si vreau sa stiu daca si-a meritat banii happy

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna
da e destul de bunicel. daca nu ti-a placut inseamna ca se apropie de data expirarii sau deja e. sau daca nu sa nu fii stat prea mult in depozit si sa fii luat miros si gust corespunzator. ia mai bine un frappe sau o ciocoalatalda, un capucino cu ciocolata decat din astea. s-au i-a de la alte "firme".happy

1 răspuns:
| lordbogdan a răspuns:

Da,mie imi place, dar e bun si cel de la FULGA!