| AndreiMessi997 a întrebat:

Salut TPU. Dețin un bmw seria 5 e60 motor 2.0 diesel 163 cp motor M47 an 2007.
Întrebarea mea este daca merita sa trec la un Bmw seria 5 F10 an 2014 motor B47 2.0 diesel 190 cp.
Este fiabil motorul de pe f10? Merita sa fac aceasta trecere?
Funda!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Personal nu as arunca bani multi pe un diesel avand in vedere ca electricele/hybrid is viitorul. as mai tine de e60 cu m47 daca e in stare buna si cand o fii momentul sa treci direct pe ceva electric.

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ia-ti un Tesla

| Goete a răspuns:

De ce insisti sa iei alta masina veche?