| RobertPRV a întrebat:

doresc sa aflu si eu cam cat ar costa sa inmatriculez un Honda CBR 125c?

3 răspunsuri:
| Kleb a răspuns:

Pentru prima inmatriculare a motorului nu exista o taxa, dar daca vrei de exemplu sa o aduci din Germania, Italia sau asa mai departe te-ar costa cam 300 de euro si R.A.R si inmatriculare si tot ce este necesar ca act

| RobertPRV explică (pentru Kleb):

Da e din Germania si as vrea sa o cumpar apoi sa o inmatriculez

| Kleb a răspuns (pentru RobertPRV):

Atunci trebuie sa platesti taxa de inscriere dar e ieftina... oricum sa o stapanesti sanatos, si eu am o motocicleta tot honda cbr 125