| asd89asd a întrebat:

e indicat sa montezi instalatie G.P.L pe golf 3, 1.8

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Instalatia gpl se poate monta pe orice masina, nu este restrictie, problema este ca aceasta sa aiba motorizare pe benzina, sa nu fie diesel. pe motorul tau se poate, din cate vad este pe benzina, eu am masina din 97' cu gpl din fabrica si imi merge foarte bine, nu am probleme, o data la 10 ani trebuie schimbata, eu folosesc o instalatie de la landi renzo si nu am avut probleme. sper ca te-am ajutat.

| Braunion a răspuns:

Pai oricum e un fier vechi deci nu vad de ce nu...

| IonutzWoW a răspuns:

Este indicat sa montezi instalatie G.P.L. pe ori ce masina. Daca ai bani, eu iti recomand sa pui! BAFTA!

| StRuMP a răspuns:

Toata lumea spune de GPL ca vezi domle` strica motorul. Daca vrei sa-ti pui GPL sa-ti pui cu incredere numai sa cauti sa pui o instalatie de firma gen BRC dai 20 de milioane si iti pun baietii aia instalatia cu computer si cu mana de lucru cu tot in 20 de milioane. daca umbli cu masina iti scoti banii repede