| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Mi-am cumparat un atv de 125cc, bateria era arsa de cand l-am luat dar pornea atv-ul impins, m-am dat 2 zile tot asa pana am ramas fara benzina, dupa aia am facut plinul si nu a mai pornit de atunci, l-am tras si cu masina dar doar se aprindea motoru dar nu mergea. Am scos bujia, am curatat-o de 2 sau 3 ori, un prieten mi-a spus ca este inecat. Ce sa fac cu el ca sa mearga? Inafara sa ma duc la un mecanic. DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Mai scoate din benzina

| TraficantDePufuletzi explică (pentru umbra09):

Da ce treaba are benzina?

| umbra09 a răspuns (pentru TraficantDePufuletzi):

Daca l-ai inecat l-ai inecat datorita excesului de benizina nu de altceva de asta trebuie sa scoti din benzina happy
Dupa incearca sal pornesti de mai multe ori pana isi revine

| TraficantDePufuletzi explică (pentru umbra09):

Ok o sa incerc. Mersi de sfat.

| umbra09 a răspuns (pentru TraficantDePufuletzi):

Cuplacere ai putea sa ai si apa in rezervor si asta sa fie cauza...

| Fcsb_Daniel_2000 a răspuns:

Cel mai bine dal la fer vechi si ia-ti altu nou!~!

| TraficantDePufuletzi explică (pentru Fcsb_Daniel_2000):

Mai repede te-as da pe tine la fier vechi si ti-as da si foc.