| tdy a întrebat:

Poate cineva s-a mai lovit de așa problema, la un passat b5 din 2002.
Am probleme cu boxele, orice fel de boxa pun tot nu merge muzica calumea in ea, merg destul de încet și fără bass. Sa fie din casetofon sau cablaj?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O fi de la masina, ca am avut si eu, si tot asa era. Am pus JVC pe spate, player JVC, si era sunet de c cat.
Mai mult, toata masina era de c cat.
Vinde-o! E mult mai bine fara ea.

| tdy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Adevarat. Si la mine masina tot asa e si nah nu mai stiu ce sa ii fac.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E de la player.

| Frank51 a răspuns:

Daca ai vazut ca tot la fel se aude nu este evident unde e problema?

| tdy explică (pentru Frank51):

Nu chiar nu vad. Am mai multe mașini, iau player-ul din alta masina in care merge muzica grozav si in passat tot nașpa merge. Iau stația si subwofeer-ul din alta masina unde merge perfect muzica si la passat tot de c cat merge, cum a spus cineva mai jos toata masina e de c cat mai bine alta laughing

| Frank51 a răspuns (pentru tdy):

Daca ai avut tu masina de c cat nu inseamna ca passat este de c cat. Am avut eu si era bomba, masini ca passat(la clasa asta) nu prea exista, si nu spun pentru ca am avut eu si vreau sa o laud, pur si simplu mie mi se pare perfecta, parerea mea obiectiva.

| OldSoul a răspuns:

Fie ai playerul original si de aici problema, fie ai un artificiu de player d-ala de 80-150 de lei nou, si de aici problema, iar.

Foloseste un player bun, Alpine, Pionner, Sony, si o sa ai alta calitate a sunetului.

| tdy explică:

Frank51 stai linistit. Am si passat 5 si passat 4 si golf 4 si audi a6. Deci stiu Masina " vw passat 5" este buna ( vorba vine ) până la anumiți kilometri dar al meu passat este ca si un golf 2 cand vine partea de confortlaughing