| vlad20002 a întrebat:

salut tuturor! ce credeti despre masina WOLKSWGEN BORA 1, 6

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Te rog, spune si din ce an ca sa iti pot da mai multe detalii :) asa in general, volkswagen este o masina destul de buna datorita fiabilitatii, piesele nu sunt prea scumpe si la 1.6 ai in jur de 110 cai putere si un consum destul de redus ~6-7%, este bun;) dar daca vrei sa cumperi iti recomand www.auto.ro cauti acolo orice masina vrei dar daca vrei lux, putere, siguranta iti recomand VOLVO;)

| vlad20002 explică (pentru RB26DETT):

E din anul 2002

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2002 e cam veche. Pe benzina nu as lua ca are peste 150.000 km, iar diesel... i-as face un test serios.