| Bagaciosul69 a întrebat:

Salut TPU,stie cineva daca legea interzice sa iesi cu motocicleta iarna(pe zapada), sunt cauciucuri de iarna pentru motocicleta?

2 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Lege nu interzice sa iesi cu motocicleta iarna si exista cauciucuri de iarna pentru motociclete.

| Xelon a răspuns:

Da fi atent daca vrei sa iesi cu motorul acum, trebuie sa ai grija daca prinzi vreo portiune de zapada, cauciucurile (chiar daca sunt de iarna) nu prind la fel de bine ca vara.