| Kreh_Andrei_1998 a întrebat:

Sunt inscris la scoala de soferi pentru categoria b si doresc sa fac si categoria a1 la o alta scoala din alt oras, se poate rezolva? Sau trebuie sa astept sa mi-se expire dosarul? Rog ca raspunsul sa fie dat de o persoana care a intampinat aceasta problema. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o poti face dar la alta scoala iti trebuie alt dosar.

| Kreh_Andrei_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Aa da? Dar ai fost in cazul acesta sau ai vreo cunostinta ceva care a fost in acest caz?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Kreh_Andrei_1998):

Nu am, dar asa este legislatia rutiera.

| Kreh_Andrei_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Dar pot avea 2 dosare diferite nu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Kreh_Andrei_1998):

Sigur ca poti avea.