| cosmin986522 a întrebat:

Sunt inscris la o scoala de soferi, am dat sala dar imi doresc tare mult sa anulez dosarul si sa o i-au de la capat la alta scoala deoarece aici am avut parte de un instructor de nimic, atat ca si comportament plus ca nu isi dadea interesul. Se poate?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa anulezi dosarul ci doar sa mai faci mai multe ore de conducere cu alt instructor, poate fi si de la alta scoala de conducere. Ai timp pana la proba practica.
De altfel n-ai cum sa anulezi dosarul, singura solutie (una nu prea buna) este sa nu te prezinti la proba practica in termen de 1 an de la terminarea cursurilor la scoala de conducere si va trebui sa incepi iarasi cu scoala de conducere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cere la scoala sa iti schimbe instructorul