| Khero a întrebat:

Acum un an m-am inscris in scoala de soferi pentru A1, dar nu am mai terminat-o. Intre timp am devenit major, si legal pot sa dau pentru A2. Se poate modifica dosarul sa se treaca de pe A1 pe A2, sau trebuie sa o iau de la capat? Dosarul este inca valabil.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa o iei de la capat sa faci scoala pentru A2. Totusi intreaba la scoala s ar putea sa existe vreo portita, cine stie.

| Bâra_Andrei_2000 a răspuns:

Legal nu se poate.
Trebuie sa depui alt dosar, si sa platesti taxa intreaga pentru scolarizare.