| Sebytza21 a întrebat:

Unde pot afla exact cati cai are masina mea la ora actuala? Cati cai mai are deoarece stiu ca se mai pierd din cai. Pe un tester se poate vedea acest lucru? Dau unde pot afla? Rog sa raspunda doar cei care au cunostinta de cauza.

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Salut, pentru a afla toata istoria vehicului tau si datele actuale, poti accesa pe Google site-ul celor de la Registrul Auto Roman. Iti las mai jos un link unde poti verifica toate detaliile vehiculului tau.
http://pro.rarom.ro:8080/dosar_vehicul.aspx Introdu adresa ta de E-mail, numarul de identificare al vehiculului, asteapta pe e-mail un cod de confirmare si vei primi toate detaliile autoturismului tau. O zi buna iti doresc.