| 10Bubico a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un motor si un ATV? Ce ma sfatuiti sa aleg?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

As alege motorul(motocicleta) pentru ca e mult mai rapida si mai eficienta din punctul meu de vedere. Poti circula normal pe strada cu el, i timp ce cu ATV-ul ar merge incet si ar fi cam ciudat(plus ca nu ai putea depasi asa usor masinile). Atunci cand trec gastile de motociclisti pe strada si se opresc la mall toti ii admiralaughingAm un coleg de liceu care tocmai si-a cumparat un motor si e foarte fericit.Cu casca pe cap si in hainele acelea specifice arata superlaughing.Iti recomand sa-ti iei un motor pentru ca are mai multe avantaje decat ATV-ul. Sper ca te-am ajutat.

| AdisorOvidiu a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti achizitionezi o motocicleta deoarece ai mult mai mult echilibru, poti merge cu ea oriunde, e mult mai usor de reparat, mult mai practica.