| NaturalLl a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg ca prima mea masina, acum la 18 ani dintre un BMW Seria 5 si un Audi A6? Ambele intre anii 2004-2008 si cu motor de 2l diesel.
1. Pe care ma sfatuiti sa aleg dintre ele 2?
2. Care ar da mai bine la fete (tot de varsta mea sau putin mai mari) dintre ele? big grin

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Pai la pustoaice iti dai seama ca Bmv ul, are putere mai mare dar audi arata mai bine din punctul meu de vedere.Cu audi poti fi un baiat finut, si cu fete! Cu bmw..doar un baiat smecher ca toti ceilalti. Salut

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

BMW Seria 5

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca mai. pica fete la masini vechi de 13 ani?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Incearca ceva pe benzina; satisfactia o sa-ti fie tripla

| StefanWass a răspuns:

Audi A6 ca arata destul de smecher si crd ca poti agata cu el big grin

| Alex1234554321 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda să îți iei ceva mai slăbuț si fără valoare pentru început. Pe la 20 de ani să îți iei ceva mai bun când prinzi puțină experiență.
Acum la 18 ani îți iei seria 5 și îți sare ceva in față, speriat votezi brusc și faci masina praf. Incepe cu ceva care are motorul mic.

| Gabita_Alex_1996 a răspuns (pentru Alex1234554321):

Ai dreptate. Am postat și eu o întrebare asemănătoare dar in niciun caz nu m-a aștept la mașini scumpe sau puternice ca și motor.

| Alex1234554321 a răspuns (pentru Gabita_Alex_1996):

Mulțumesc!