| kepler22b a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un W golf 5 3500 € benzina1.4 2008 si are numere rosii. Cam cat ma costa sa il inscriu pe numele meu? Precizez ca e prima masina care vreau sa o cumpar. Ps

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Câteva sute de lei rca ul, depinde de varsta ta, vreo 200 lei taxele pentru inmatriculare. Dacă nu are rar ul făcut încă vreo 500 lei

| Florian1999 a răspuns:

În primul rând daca il înscri pe numele tau o sa plătești mult asigurarea caută să l înscrie pe numele cuiva care este mai bătrân...Și în al doilea rând nu iti recomand deloc motorul de 1.4 pe golf 5 sunt cele mai proaste motoare de pe golf 5 stiu de la un prieten care a avut si ia picat motorul după un an de când a luat masina si de un an caută motor sa o faca si nu gaseste...iti recomand sa iei cel de 1.6