| Razvanboy17 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca pot lega un sistem 5.1 pe un golf 3 asta e sistemul (Boxe Logitech 5.1 X-530, 70W RMS) ma gandeam sa bag subwoofer-ul doar atat pe masina si nu stiu daca merge, vreau sa leg boxele de la masina la subwoofer asta atat si nu stiu daca merge?

Răspuns Câştigător
| Goia_Aurelian_1997 a răspuns:

Eu zic sa incerci si eu cunosc pe cineva, care a facut aceasta legatura si a mers.

| Razvanboy17 explică (pentru Goia_Aurelian_1997):

Si avea acelasi sistem?

| Goia_Aurelian_1997 a răspuns (pentru Razvanboy17):

Da asa stiu ca avea, incearca dar daca nu merge sa nu te superi happy

| Razvanboy17 explică (pentru Goia_Aurelian_1997):

Trebuie sa ma duc la un elecrtician ceva sa imi fac legaturile

| Goia_Aurelian_1997 a răspuns (pentru Razvanboy17):

Da,daca nu te pricepi tu!