| Iuliana1020 a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa imi iau o masina si nu stiu ce sa aleg dintre bmw 320 si audi a4 ambele 2006. Rog raspundeti persoanele care chiar stiu sau au avut experienta ..multumesc

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW 320 din 2006 poate fi e46 sau e90. La care te referi tu?
A4 din 2006 nu prea recomand, nu e o masina proasta, dar nici perfecta, iar pretul e prea mare pentru cat ofera. Motorizarile nu sunt reusite, fata de motoarele altor marci din aceeasi perioada.

| Iuliana1020 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

E90

| mgtow a răspuns:

Ce buget ai? Iti recomand o masina buna in functie de banii disponibili. Nu m-as arunca la o masina veche

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Iuliana1020):

Pai, A4 b7 e o caruta pe langa e90.

| Panamax a răspuns:

Unii au luat teapa cu masini de 1000E din 92 cu km dati inapoi de la 900.000 la 160.000 si apoi toata viata se vaita ca niste fetite plangacioase ca vai doamne ce masini rele fac cei de la VAG.
Audi este o masina ok.Fiabila,confortabila si piese ieftine.

| Sofer a răspuns:

Bmw 320 E90 e chiar frumos. Dacă îl găsești în echiparea asta e super.
https://www.olx.ro/oferta/bmw-320d-m47-e90-IDaLlMN.html
Fără navigație bordu ii urat. Eu l-aș cumpara.

| Iuliana1020 explică:

Mentionez ca am un buget de 5 mii euro

| Iuliana1020 explică (pentru mgtow):