| LucianR a întrebat:

un aprilia Rs 125 in cati timpi este? as vrea sa imi iau un motor in 4 timpi maxim 125. Mi-as lua aprilia Rs 125 da nu stiu in cati timpi este.

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu cred ca gasesti motocicleta de 125 in 4 timpi, este una de 150 din 4 timi la first bike.WWW.firstbike.ro

| Seby80 a răspuns:

Aprilia RS 125 este in 2 timpi, mai rar cu 4 timpi la motoarele de 125, de la 250 in sus vei gasi in 4 fara probleme!

| LucianR explică (pentru Seby80):

Scz ca intreb dar is incepator.Honda cbr...am sanse sa gasesc de 125? cum spuneam is incepator si nu as sari direct la un motor mare!

| Seby80 a răspuns (pentru LucianR):

Nu este la 125, imi pare rau, inainte se faceau motociclete sport in 125cmc 2timpi, dar sunt vechi, acum nu se mai fac, doar de la 250 in sus.