| Vali215 a întrebat:

Unde pot vedea ora la care am facut programare pe Institutia Prefectului? Stiu pe ce data trebuie sa fiu acolo, dar nu stiu ora, stiu ca se tine in jur de 10 minute pentru inmatriculari si de asta este important. Din pacate am uitat ora, am notat pe ceva si am pierdut acea notita.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuia sa tiparesti programarea.
Verifica pe mailul pe care l-ai introdus, cu siguranta ai confirmare acolo.

| Vali215 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

L-am gasit la 10 minute dupa ce am pus intrebarea laughing. Multumesc oricum!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Vali215):

Sa te duci cu programarea tiparita, sau macar scrisa pe ceva, ca in ordinea programarilor se formeaza cozile spre accesul in institutie.
La Suceava stau niste jandarmi, si fac ordine pe acolo, ca altfel s-ar arunca toti, cu toate ca nu stiu ce au de facut.

3 răspunsuri:
| Vali215 explică:

Scuze pentru greselile gramaticale, ma grabeam laughing