| anonim_4396 a întrebat:

urmeaza sa iau permisul peste cateva zile si tot ma gandesc ce masina pot achizitiona cu un buget de 5000€! Initial am zis un bmw seria 3 e46 320D 150cp insa am observat ca majoritatea il au! Acum cateva zile mi-a sarit in ochi, tot seria 3 insa e90 320d 163 cp daca nu ma insel 2006! Alte recomandari daca aveti, va multumesc!

5 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Ca INCEPATOR ia-ti o masina de putere mica...o masina gen bmw care are tractiune pe rotile din spate nu e pentru oricine si cu atat mai putin pentru unul care e la inceput! ai mila si tu de cei din trafic care vor sa ajunga acasa sau unde au treaba in siguranta...

| Cristi013 a răspuns (pentru michael5813):

Tin sa mentionez ca nu am mania vitezei si nu sunt chiar asa de neindemanatic?

| xadsada a răspuns (pentru michael5813):

Ce zici tu nu are nici o legatura, daca esti incepator nu inseamna ca se apasa pedala singura

suntserios
| suntserios a răspuns:

Totusi din 5000 euro iti poti lua o masina care nu are 12 ani