| IonutMadalin1 a întrebat:

Ce parere aveti despre bmw seria 3(e46)1.6,1.8sau 2.0 benzina? care are un consum cat de cat decent extraurban? am undeva la 3000 si un pic de euro, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bmw la 3000 euro = masina veche de minim 10 ani alergata clar peste 250.000 km, ce sa mai zicem.

| IonutMadalin1 explică (pentru suntserios):

Dar Renault Megane 2 1.6 16v ce parere ai?

| suntserios a răspuns (pentru IonutMadalin1):

Din punctul meu de vedere, cand e vorba de o masina second hand, mai ales mai veche de 7-8ani e mult mai important modul in care a fost intretinuta decat marca.

| IonutMadalin1 explică (pentru suntserios):

Oricum se gaseste destul de greu ce spui dumitale acololaughing

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mie-mi place ca masina sa miroasa a benzina. Daca mi-as dori miros de motorina, atunci mi-as cumpara un tractor.

| serginho24 a răspuns:

Sall. eu zic sa iei un 320d de bani aia ca ii mult mai rentabil. si sigur gasesti din anul 2004. oricum succes