| painkilleeer a întrebat:

Vineri voi sustine examenul practic auto si am emotii mari si gandesc pesimistic in legatura cu asta. Cei care ati fost admisi, as dori si eu niste sfaturi va rog.

2 răspunsuri:
| Anonim0204 a răspuns:

Un singru sfat Concentreaza-te si fii atent! Succes!

| WAYNEZ a răspuns:

Salutare! Trebuie sa fi atent la tot ce in jurul tau.Acorda prioritate masinilor si pietonilor care au acest drept.Permisul ti-l iei atunci cand esti pregatit si reusesti sa-ti stapanesti emotiile.Roaga-te ca la traseu sa fi in prima, a doua sau cel mult in a treia serie de examinare.Asteptarea nu va fi lunga si nu o sa te acumulezi oboseala si plictiseala in plus cat astepti.In seria in care intri, e mai bine sa fi mai intai canditat, apoi martor decat invers. Daca esti mai intai canditat, vei face la examen ceea ce stii. Daca e sa fi mai intai martor, s-ar putea ca parcursul si rezultatul examenului tau sa fie influentat un pic si de rezultatul celui la care ai fost martor inainte.