| Dariusuu a întrebat:

Buna dragilor.

Joi dau examenul auto, si am foarte mari emotii.

Ceva sfaturi pentru mine? Fundita+vot

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aha... deci așa!
Să fii atent/ă la plecarea de pe loc, te asiguri, semnalizezi și pleci încet să te încadrezi în trafic.
Grijă mare la oglinzile laterale și retrovizoare, la trecerea de pietoni iei piciorul de pe accelerație (întotdeauna!), semnele de circulație, intersecții.
Hai să ai succes pe mai departe!
Pa, pa.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Relaxare pentru a nu te controla emoțiile și multă concentrare la chestionar.
Succes!
Pa, pa.

| Dariusuu explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc mult, am luat sala cu 24, maine urmeaza orasul si gata.

Te pup.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Dariusuu):

Bună.
Aha... deci așa!
Să fii atent/ă la plecarea de pe loc, te asiguri, semnalizezi și pleci încet să te încadrezi în trafic.
Grijă mare la oglinzile laterale și retrovizoare, la trecerea de pietoni iei piciorul de pe accelerație (întotdeauna!), semnele de circulație, intersecții.
Hai să ai succes pe mai departe!
Pa, pa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa fi cat mai relaxat(a)si sa nu pierzi noaptea de dinainte cu fortatul,, materiei,,.Cel mai mare dusman al celor examinati este lipsa de concentrare, disturbata de emotii.

| viotedy a răspuns:

Ai incredere in tine si reusesti sigur.nu ai de ce sa ai emotii.atentie,concentrare si SUCCES.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să fi cât mai relaxată pentru a te putea concentra acolo să nu greşeşti.
Să te ajute Dumnezeu!
Te pup!

| Dariusuu explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| m2704 a răspuns:

Daca consideri ca te-ai pregatit gandeste-te asa, si nu are rost sa ai emoti in cazul acela.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Succes! sper sa-l iei cu brio.

| Dariusuu explică (pentru KrYsTy2OOO):

Multumesc.

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu ai pentru ce...