| Angelin2259 a întrebat:

Vreau de acum sa ma interesez de mai multe chestii legate de permis pentru ca vreau sa ma pregatesc din timp. Ma intereseaza in primul rand ce trebuie sa invat pentru examen, pe pasi asa, ce sa fac intai. oricum o sa ma duc sa intreb si la scoala de soferi... Ma mai intereseaza daca pot sa incep scoala mai devreme, daca da cu cat timp... Si cat timp trebuie sa astept dupa ce dau sala ca sa dau traseu si cum se programeaza. Multumesc anticipat. Funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce ai de invatat ai sa inveti la scoala de soferi unde te poti inscrie la 18 ani fara 3 luni dar examenul il vei da doar cand vei avea 18 ani impliniti